• Doporučujeme
Doporučujeme tento produkt

 
Mob kontakt Zákaznická linka:
226 284 252
Mob kontakt Email:
info@paradni-darky.cz

Magazín

Strana 1 z 1
 
1
 
 

Dárky pro babičky

Obsah článku Forma na vajíčko - Srdce Existuje něco povzbudivějšího než jsou vajíčka na toastu? No a co třeba perfektně uvařené vejce jako dokonalé malé srdíčko? Žádná jiná snídaně nemůže říct "Miluji Tě" tím samým způsobem. Navíc jsou formičky uzpůsobeny ... Forma na vajíčko - Srdce Existuje něco povzbudivějšího než jsou vajíčka na toastu? No a co třeba perfektně uvařené vejce jako dokonalé malé srdíčko? Žádná jiná snídaně nemůže říct "Miluji Tě" tím samým způsobem. Navíc jsou formičky uzpůsobeny ...

Dárky pro babičky

Vyhřívaný auto-potah s masáží

Bolí vás za záda, ramena nebo za krkem?Od bolesti by vám pomohla masáž, ale nemáte na ní čas?Skoro každý, u koho se objeví bolesti zad, začne přemýšlet,kam by si došel na masáž. Než se objednáte, než se dopravíte do masážního salónku... všechno vás to bude stát drahocenný čas a to nemluvě o penězích, co to stojí.Pokud jezdíte autem, máme pro vás řešení.Jedinečný vyhřívaný masážní AUTO-POTAHInstalaci zvládne i malé dítě!Multifunkční autopotah stačí umístit do auta a zapojit do cigaretového zapalovače.Nastavit rychlost a intenzitu masáže s dálkovým ovládáním. Cesty do práce se stanou příjemnou záležitostí!Pro dlouhé cesty je tento masážní potah nutností, aby se zabránilo bolesti a nepohodlí způsobeným dlouhou cestou.Užijte si   masáž    kdykoliv a kdekoliv  Použít ho lze i na kancelářské křeslo!Masáže si nemusíte vychutnávat pouze při řízení. Potah si můžete dátnapříklad i do kanceláře na vaše pracovní křeslo.Jak masáž funguje?Použití masáže jako samostatné léčby při bolestech zad lze doporučit v případě unavených (namožených) zad při delší jízdě v autě či po sportovní nebo pracovní zátěži (bolí pouze svaly). Masáž uvolní svalové napětí, zvýší prokrvení, odplaví zplodiny vzniklé při svalové práci a tím výrazně urychlí proces regenerace svalové tkáně. Dejte stop bolesti!Cena i s DPH 1 699 Kč      SLEVA -42%  999 Kč →DO OBCHODU←Cena je platná od 1.3.-31.3.2017

Vyhřívaný auto-potah s masáží

VIDEO: Ruská ruleta pro děti! Skvěle se ale baví i dospělí

Klasickou ruskou ruletu snad představovat nemusíme. Zná jí každý! Oblíbenou hru na život a na smrt vytvořila nějaká chytrá hlava ve verzi pro děti. V té ale nehrozí žádný úraz! Proto se nemusíte o své děti bát... Jde tu hlavně o smích. Ten naopak život prodlužuje. Jak poznáte z videa, super se baví i dospělí.

VIDEO: Ruská ruleta pro děti! Skvěle se ale baví i dospělí
 
Strana 1 z 1
 
1
 
 

Vánoční dárky 2020

Paradni-darky.cz Vám nabízejí nejlepší vánoční dárky pro muže, dárky pro ženy, dárky pro děti a další. Víme, že najít ideální dárek není jednoduché, a proto Vám přinášíme tipy na dárky na letošní Vánoce, kterými zaručeně potěšíte nejen obdarovaného, ale i Vás.


 

Doprava ZDARMA

Při nákupu alespoň za 2 000Kč získáte dopravu zdarma u PPL, Zásilkovny, České pošty a GLS.

Výběr z domova

Vybírejte dárky z pohodlí z tepla vašeho domova. S platbou převodem nemusíte hnout ani prstem a do 3 dnů máte zboží doma.

Vrácení zboží do 14 dnů

Nefunguje dárek tak, jak jsme popsali či vám zboží nevyhovuje? Neponičené ozkoušené ho můžete vrátit do 14 dnů.